14 Nisan 2013 Pazar

Digiturk Turkmax Her Şey Tadında Programı Blog Yazarlarını Ağırladı...

Çok uzun zaman sonra yeniden buraya yazmak farklı bir heyecan oldu. Aslında hala yemek yapmaya, yemek yaparken fotoğraflamaya devam ama her ne hikmetse yazmayı bıraktım. Ama bu yalnızca bu blogum için değil, erdalerdogdu.com  ve erdallageziyorum.blogspot.com  için de geçerli. Umuyorum bu yazımla birlikte yazı kısırlığını aşıp, devamlı yazar hale gelebilirim. 

Başlıkta; "Türkmax Her Şey Tadında Programı Blog Yazarlarını Ağırladı..." dedim ama ben orada yemek blogu yazarı olarak değil Digiturk marka yöneticilerinden biri olarak bulunuyordum. 

Ama beğeniyle takip ettiğim Sevgili Eyüp Kemal Sevinçle,  yıllardır televizyonda gördüğüm Jess'le tanışmak güzeldi. Tabi işin en güzel yanı annemin bile takip ettiği, girip yemek tarifi aldığı, geçen şurada şu tarifi gördüm dediği blog yazarlarıyla bir arada olmaktı. 


Davetimize katılan blog yazarları; 

Adı Soyadı Blog Adresi
Ayşe Teker Benhür http://www.benhurum.com
Betül Kaval Köroğlu http://xceparpali.blogspot.com
Ayşe Gülden Küçük http://papatyaprenses.com
Zerrin Damgacı Tomruk http://www.misssgibi.com
Nilay ALTUN http://nilayinsihirlielleri.blogspot.com 
Ferah Güven http://www.pastalila.blogspot.com/
İnci Özsoy http://inciyemek.blogspot.com/
Nazan Altın http://kalderavolkan.blogspot.com/
Melike Ertunç  http://sihirlidokunuslarr.blogspot.com/
Yagmur İpar http://www.yemeksohbetleri.org/
şeklindeydi. Kendileriyle Beşiktaş iskelesinden buluşmamızdan aynı yere dönene kadar geçirdiğimiz sürede ben çok güzel, eğlenceli bir vakit geçirdim. 


Umuyorum onlar da en az benim kadar güzel vakit geçirmişlerdir. En kısa zamanda yeniden bir araya gelmek üzere. Bu arada Türkmax'ta her şey tadında prograrımını izleyenleriniz varsa, programda nasıl samimiler program dışında da aynı şekilde samimiler ve hoş sohbetler. Gittik ve evlerinde gördük. :) 

1 yorum:

  1. Bir kez daha Teşekkürler ve iyi ki varsın Kardeşim :))
    Son derece keyifli ve kaliteli bir zaman dilimiydi...

    YanıtlaSil