2 Mart 2012 Cuma

Moova'dan iPad 2 ödüllü Facebook Yarışması Sizi Bekliyor...

Süt sektörünün yeni isimlerinden Moova. Facebook sayfası üzerinden bir yarışma başlatmış ve karışmaya katılanlar için çok güzel ödüller koymuş. En kısa zamanda Moova ürünlerinden alıp bu yarışmaya katılacağım sizlere şansınızı denemeyi tavsiye ederim.
Yarışma linki: http://on.fb.me/wRqBaP


Saf, doğal, taze ve lezzetli Moova’dan heyecan dolu bir yarışma!
En güzel “Moova’lı Kareler”i fotoğraflayanlara sürpriz ödüller!
Saf, doğal, taze ve lezzetli özellikleriyle bize çocukluğumuzun sütünü ve peynirini yeniden sunan Moova, şimdi de “Moova’lı Kareler” fotoğraf yarışmasıyla yeni bir heyecan sunuyor...
Bakteri oranının düşüklüğü, protein ve yağ oranının yüksekliği gibi birçok değer açısından Türkiye’nin en kaliteli sütünü kullanarak hazırladığı üstün nitelikli süt ve peynir ürünleriyle raflardaki yerini alan Moova’nın, en güzel ve değişik karelerini fotoğraflayanları yeni bir heyecan ve ödüller bekliyor.
En güzel Moova'lı fotoğrafı çekip Moova’nın Facebook sayfasında düzenlediği yarışmaya katılanlar arasında birinci olan kişi; iPad 2 32 GB 3G, ikinci olan kişi; Canon Eos 1000 Fotoğraf Makinesi, üçüncü olan kişi; Play Station 3 ve her hafta en çok oyu alan ilk üç yarışmacı ise Moova sütlerinden oluşan ürün paketlerini kazanma şansı yakalayacak.
Yarışmaya katılmak için yapılması gereken tek şey içinde ambalajı belirgin şekilde Moova ürünü bulunan bir fotoğraf çekip 1 Mart 2011 – 1 Nisan 2011 tarihleri arasında Moova Facebook sayfasındaki Moova’lı Kareler sekmesi üzerinden yarışmaya göndermek.  
''Moova'lı en güzel fotoğrafı ben çekerim'' diyenler arasından bakalım kimler onun saf, doğal, taze ve lezzetli özelliklerini en iyi yakalayabilecek?
En saf, en doğal, en lezzetli, en taze…
Sizlerin de Moova ile tanışıp, yaşam kalitenizi arttırmanız dileğiyle…
Moova

1 yorum:

  1. Bilgileriniz çok işime yaradı. Web tasarım şirketi olarak başarılarınızın devamını dilerim.

    YanıtlaSil